top of page
405857853_1478860226234817_3592867280375523250_n.jpg

O NÁS

"Masáže jsou druhem umění, umění doteku. Umění předávat laskavou energii, která může léčit".

  • Facebook
  • Instagram

Pár slov o mně

Původně jsem studoval výtvarné umění. Konkrétně malbu. Jsem aktivní umělecký malíř a výtvarné umění tvoří nedílnou součást mého života. Nikdy jsem ale nežil v představě, že se člověk musí věnovat celý život jediné profesi. Na životě mám rád tu pestrost možností. Tvořivost, díky které člověk může tvořit cokoli a rozvíjet tak svůj potenciál celý život. V dobách mého útlého mládí jsem intenzivně studoval a cvičil jógu a praktikoval pravidelné meditace. S masážemi jsem občas přicházel do kontaktu a sám jsem zkoušel intuitivně masírovat, ale chyběl mi určitý návod, systém, jak masáže provádět. Jak propojit intuici s konkrétními technikami a poznáním o lidském těle i duši. Důležitou zkušeností bylo mé setkání s havajskou masáží Lomi Lomi v době, kdy jsem žil v Londýně. Tato masáž mne oslovila natolik, že jsem zatoužil po tom se ji sám naučit. K tomu došlo až o několik let později po návratu do České republiky. Myšlenka dělat masáže profesně ke mně přišla poprvé asi před patnácti lety, ale možná jsem k tomu potřeboval trochu dozrát.

Sám sebe v této chvíli vnímám více jako maséra relaxačních technik, jejichž cílem je hluboké fyzické a mentální uvolnění skrze vědomý dotek. Masáže směřuji především tak, aby byly pro mé klienty prožitkově příjemné. Nečekejte žádné výrazně bolestivé, drastické hmaty. U mě ve studiu se setkáte spíše s jemnými technikami. Na druhé straně, pokud preferujete silnější tlak a intenzitu, budu to v masáži reflektovat a masáž vám přizpůsobím na míru. Hluboké uvolnění napětí je samo o sobě léčivé a může přímo pomoci uzdravovat příčinu mnohých fyzických neduhů a onemocnění. Dopřát si pravidelný relax je naprosto zásadní k udržení fyzického zdraví. Relaxace, kterou dokáže navodit účinná masáž se nedá zcela srovnat s běžným odpočinkem. U masáže dochází k stimulaci energetických drah, svalů a jemných tkání a proto je celkový účinek na organismus mnohem intenzivnější. Všechny nabízené techniky a masáže mám podložené studiem a potřebnými certifikáty a své vědomosti v tomto oboru neustále rozšiřuji.

V mém studiu naleznete klid, bezpečí, přátelskou atmosféru, teplo a vůni éterických olejů a hlavně příjemnou uvolňující masáž dle vašeho výběru. Budu se těšit na vzájemné setkání.

Lubomír

Objednat se na masáž

Vaši objednávku můžete uskutečnit přímo zde na webu prostřednictvím objednávkového formuláře, nebo mne kontaktujte na tel., napište email, zprávu na WhatsApp či sociální sítě a domluvíme se na detailech "osobně".

bottom of page